Reklamy SEM !!!

Soutěž o nejvíc komentářu TADY !!!

H2O stačí přidat vodu...

16. října 2008 v 21:04 | kikinka |  Filmy a Pohádky

Popis

H2O - Stačí přidat vodu je seriál o třech dívkách jménem Rikki, Emma a Cleo. Jednoho dne se vydají na tajemný ostrov Mako a jejich život se najednou obrátí naruby. Při jakémkoli kontaktu s vodou jim totiž narostou ploutve - zkrátka se z nich stanou mořské panny. To má samozřejmě své výhody i nevýhody. O jejich malém tajemství neví totiž ani jejich vlastní rodiče. Jenom jejich dobrý kámoš Lewis. Společně prožívají stále kouzelná a napínavá dobrodružství.

PŘEMĚNAÚVODNÍ ZNĚLKA

Emma

Měsíc narození : Březen

Věk : 17

Nejoblíbenější barva : Modrá, Bílá

Cleo

Měsíc Narození : Leden

Věk : 17

Nejoblíbenější barva: Fialová, Bílá


Rikky

Měsíc narození : září

Věk : 17


Nejoblíbenější barva : červená, černá
Lewis


Obrazek

Lewis chodí s Cleo,ale bude chodit se Charlottou,pak se rozejdou.Lewis je Emmy,Rikki a Cleo největší kamarád a ví o jejich tajemství.Je mu 17 let a je vědec.Cleo se s Lewisem zná od malička.Chrání je před úplňkem.Rád chodí rybařit.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/15/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama